KIŞ BAHÇESİ

HİZMETLERİMİZ
Cam Balkon, cam balkon ankara, elit star cam balkon
Cam Balkon
Vitrin Sistemi, cam balkon ankara, elit star cam balkon
Vitrin Sistemi
Teras Camlama, cam balkon ankara, elit star cam balkon
Teras Camlama
Kış Bahçesi, cam balkon ankara, elit star cam balkon
Kış Bahçesi

KIŞ BAHÇESİ

ElitStar Kış Bahçesi Camlama

Villa, malikane, müstakil dubleks, trıbleks tarzında yapıların bir uzantısı veya tamamen bağımsız bir yapı olarak size doğanın bütün güzelliklerini görme imkanı sağlayan ve sizi doğayla buluşturan kişiye özel uygulamalardır.


ElitStar Cam Balkon

Kış Bahçesi Sistemi’nde tüm ayrıntılar tek tek projelendirilmiştir. Kendine özgü sistem detayları sayesinde bir kış bahçesinde aranılan tüm özelliklere sahiptir. Kış bahçeleri güneşin tüm olumsuz etkilerinden arınmış, ancak süzülmüş gün ışığıyla dolu ortamlar yaratmak için geliştirilmiştir. Kış bahçesi ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun her türlü alanı kapalı, ancak şeffaf mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Bu sistemde kullanılan temperli veya emniyetli cam sayesinde ısıtma ve soğutma esnasında minimum ısı kaybı söz konusudur.

Her iklim koşuluna uygun çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel çağdaş mekanlar sunuyoruz. ElıtStar Cam Balkon Kış Bahçesi Sistemleri'nde kullanılmakta olan hammaddelerin büyük bir kısmını cam ve alüminyum oluşturmaktadır. Doğaya bir zararı olmayan bu maddeler ayrıca yüzde yüz geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. ElitStar Kış Bahçesi Görsel olarak da çevreye ve doğa ile tam uyum sağlamakta olan Kış Bahçesi Sistemleri dört mevsim doğa ile iç içe yaşanılabilecek mekanlar sunuyor 
ELİTSTAR CAM BALKON SİSTEMLERİ

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ


Tel: 0312 349 00 93
E-Mail: info@elitstarcambalkon.com
Hurma Sok. No : 17 Siteler/ Ankara


Ana Sayfa Kurumsal Ürünlerimiz Resim Galerisi Teklif İste İletişimcopyright 2015 © elitstarcambalkon.com

SeoNet